Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 16
Dabar naršo: 1
UPONOR vandentiekio ir radiatorių pajungimo PEX vamzdžių sistema

 

UPONOR koncerno PEX vamzdyno sistema

Jau 30 metų UPONOR tiekia kokybiškiausius PEX – a vamzdynus pasaulyje. UPONOR prekinis ženklas jau senai pripažintas etalonu plastikinių vamzdynų gamintojų tarpe.
 Kainoraštis   (554.3 kb ) 
Įvairių modifikacijų UPONOR PEX vamzdynų sistemos taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas.
Taip pat yra įdomių sistemų ypatingiems statybos objektams. Pavyzdžiui atvirų stadionų ir aikštelių cirkuliacinė sistema MELTAWAY, apsauganti nuo apledėjimo, vidaus dujotiekio bei įvairios kitos sistemos.

Šie metai yra ypatingi, nes nuo 1972 m, UPONOR gamykla jau pagamino daugiau nei 1.500.000.000 metrų PEX modifikuotų vamzdžių. Daugybė žmonių visame pasaulyje džiaugiasi jiems tiekiama šiluma, vandeniu bei komfortu. Kiekvienas vamzdis gamykloje yra kruopščiai patikrinamas, kad galėtų išlaikyti darbinį 6 – 10 kPa slėgį bei maksimalias darbines temperatūras iki 95°C.
Išskirtinė gaminamos produkcijos kontrolė užtikrina ilgalaikį ir patikimą sumontuotų sistemų naudojimą.

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475