Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 16
Dabar naršo: 1
Oro kondicionieriai


HOKKAIDO ORO KONDICIONIERIAI

HOKKAIDO oro kondicionavimo įrenginiai lengvai montuojami ir suteikia puikų aplinkos komfortą patalpoje. Visas gaminių spektras remiasi “State of art” technologija, kuri apjungia geriausias Japonų technologijas su pažangia ir naujausia Digital Scroll kompresorių technologija, kuri vystoma kompanijos Copeland Inc., JAV.

Priklausomai nuo kondicionieriaus galingumo, kondicionuojamo arba šildomo oro srauto kiekis siekia iki 2000 m3/h. Oro išpūtimas vykdomas 3-imis greičiais, kurie gali būti valdomi rankiniu arba distanciniu būdu.

HOKKAIDO oro kondicionierių didelis modelių pasirinkimas bei šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai leidžia juos be jokių apribojimų naudoti visų tipų ir konstrukcijų patalpose: ofisuose, parduotuvėse, kitose įvairaus pobūdžio komercinėse - žmonių masinio susibūrimo patalpose, ligoninėse, poliklinikose, bankuose, viešbučiuose, įvairiose gamybinėse patalpose, gyvenamuose namuose, butuose ir t.t.

Visa oro kondicionavimo įranga yra kruopščiai atrinkta, remiantis atliktais testų rezultatais . Termal Group tarptautinė profesionalų grupė,  yra išsidėsčiusi Europos padaliniuose – Šiaurės Italijoje, Pietų Italijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir Tolimuosiuose Rytuose. Atsarginių dalių paėmimas iš logistikos sandėlių atliekamas, per labai trumpą laiką (48/72 valandas).
HOKKAIDO klientams yra užtikrinamas tiek techninis, tiek komercinis aprūpinimas iš Italijoje esančio pagrindinio ofiso bei vietinės reikšmės Europos filialų.
Oro kondicionieriams HOKKAIDO suteikiama 2 metų garantija.

"Durupis" teikia  šias paslaugas: parenka  kondicionieriaus tipą, atlieka jų montavimą, derinimą, paleidimą, garantinę ir pogarantinę priežiūrą, organizuoja valdymo - priežiūros apmokymus, konsultuoja  pastatų kondicionavimo sistemų projektuotojus.

Tikslios kondicionierių montavimo - paleidimo darbų kainos nustatomos pagal konkretų užsakovo užklausimą ir jo pateiktus patalpas charakterizuojančius parametrus.

HOKKAIDO XRV MINI sistemų oro kondicionierių kainoraštis

Kainoraštis   (120.4 kb )


Mitsubishi Electric jau 50 metų gamina kondicionierius ir gerina klimatą patalpose. Parduodamų įrenginių skaičius pasiekia net 5 milijonus per metus. Šilumos siurbliai yra gaminami Mitsubishi Electric gamyklose, todėl jie yra pritaikyti šalims pagal jų klimatines sąlygas (mūsų atveju - šiauriniam klimatui). Platus pasirinkimas leidžia optimaliai išnaudoti įrenginius pagal Jūsų poreikius.
Mitsubishi Electric stiprybė - produktų kūrimas vyksta savo laboratorijose. Pagrindiniai komponentai gaminami savo gamyklose ir taip garantuojama, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės. Atstovai bei montuotojai atidžiai atrenkami, apmokomi, kad nesuprastėtų ženklo "Mitsubishi Electric Quality" kokybė, todėl pirkėjas - klientas gauna optimaliausią produktą su geriausia garantija ir ekonomija

MS-GE sieniniai kondicionieriai

MS-GE modelių dizainas neeilinis, jie turi daug naudingų funkcijų. Mitsubishi Electric oro kondicionierių MS-GE modeliai tinka jums, jeigu norite patogiai reguliuoti vidinį klimatą biure, namuose ar kitos paskirties patalpose. Savo paprastumu ir elegantišku dizainu naujieji MS-GE kondicionierių modeliai susilieja su visais įprastais darbo ir namų interjerais. Labai plonas profilis leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę montuojant, be to šie kondicionieriai yra ekstremaliai tylūs.

Šaldantis-šildantis 
Kondicionierius – šilumos siurblys  
MSZ-FD
 

Unikali Hyper Heating technologija
Įmonės „Mitsubishi Electric“ inverteriniai kompresoriai yra sukurti naudojant pažangiausias technologijas, dėl kurių šildoma efektyviai – prisitaikoma prie kiekvieno namo šilumos poreikių. Skirtingai nei tradiciniai oras/oras šilumos siurbliai, mūsų šilumos siurbliai išsaugo savo šildymo savybes ir tada, kai lauko oro temperatūra krenta. Dėl Hyper Heating technologijos nominalioji šiluminė vertė išlaikoma pastovi, kai lauke yra iki -15ºC. Be to, mes garantuojame, jog mūsų šilumos siurbliai šildys net ir tada, kai lauke bus -25ºC. Dėl aukšto COP (energijos transformavimo koeficientas) – 5,33 – ateityje sumažėja išlaidos namui šildyti.
 

-SEE jutiklis

Veikdami KIRIGAMINE serijos šilumos siurbliai naudoja lauko oro energiją ir tada, kai lauke yra -25ºC, bei efektyviai šildo patalpas. Unikalus patentuotas I-SEE jutiklis patalpoje aptinka vėsesnius/šiltesnius plotus ir į juos nukreipia oro srautą, paskirstydamas šilumą/šaltį vienodai. Plasma Duo filtrų sistema palaiko švarų orą patalpoje, o dėl Quick Clean sistemos yra paprasta ir greita išvalyti šilumos siurblio vidinį įrenginį.  Plačiau…


 

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475