Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 59
Dabar naršo: 1
ECOFLEX vamzdyno sistema

UPONOR koncerno izoliuoti vamzdynai ECOFLEX

Ecoflex sistema buvo pristatyta rinkai 80-ųjų viduryje. Vamzdynai gaminamas dviejose gamyklose: Suomijoje ir Vokietijoje. Ecoflex partneriai veikia daugiau kaip 30-yje šalių. Šiuo metu paklota virš 20 000 000 m tūkstančiuose projektų visame pasaulyje. 

Ecoflex Aqua yra vandentiekio sistema skirta naudoti karšto vandens tiekimui buitinėms reikmėms.

Ecoflex Aqua vamzdžiai skirstomi į Aqua Single ir Aqua Twin vamzdžius.
Aqua Single yra vienos PEX gyslos (Ø 28, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110 mm) izoliuotas vamzdis.

Aqua Twin yra dviejų PEX gyslų (Ø 28x18, 32x18, 32x28, 40x28, 40x32, 50x32, 50x40, 50x50 mm) izoliuotas vamzdis. Aqua Twin vamzdžio konstrukcijoje esanti didesnio diametro gysla yra slėginė paduodamoji, mažesnio - grįžtančioji.

Priimama, kad +70°C temperatūra ir 10 Pa darbiniu slėgiu karštas vanduo gali būti tiekiamas Ecoflex Aqua vamzdžiais. Pagal Suomijos Ekologijos Ministerijos nutarimą Ecoflex Aqua yra praėjusi tipinę karšto vandens tiekimo buitinėms reikmėms atestaciją.


Ecoflex Thermo vamzdynas naudojamas lauko šilumos tiekimo tinklui įrengti. Taip pat gali būti pritaikytas karšto vandens tiekimui. Ecoflex Thermo yra skirstomi į Thermo Single ir Thermo Twin vamzdžius.
 
Thermo Single yra vienos PEX gyslos (Ø 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110 mm) izoliuotas vamzdis. Thermo Twin yra dviejų PEX gyslų (Ø 2x25, 2x32, 2x40, 2x50 mm) izoliuotas vamzdis.

Šildymui naudojamo vamzdžio pastovi darbinė temperatūra yra +95°C ir 6 bar darbinis slėgis, o karšto vandentiekio - pastovi +70°C darbinė temperatūra ir 10 bar darbinis slėgis. Apsauginis difuzinis barjeras (EVOH sluoksnis) PEX gyslos paviršiuje neleidžia per vamzdžio sienelę patekti deguoniui į cirkuliuojančią sistemą.

Ecoflex Quattro yra lauko vamzdyno sistema naudojama šildymo ir karšto vandentiekio linijai ar tinklui įrengti. Tai yra šildymo ir karšto vandens kombinuota tiekimo sistema. Ecoflex Quattro vamzdis susideda iš dviejų PEX gyslų karšto vandens tiekimui ir dviejų PEX gyslų su difuziniu barjeru - šildymui. Ecoflex Quattro turi Suomijos Ekologijos Ministerijos tipinę karšto vandens tiekimo buitinėms reikmėms atestaciją. Ecoflex Quattro gaminami Ø 2x25/28+18, 2x32/28+18, 2x32/ 32+18, 2x32/28+28, 2x32/32+25, 2x32/32+32, 2x40/32+18, 2x40/ 40+28, 2x40/40+40 mm.

Ecoflex Supra Plus – yra universalūs izoliuoti vamzdžiai su savaime besireguliuojančiu kabeliu, neleidžiančiu užšalti tiekiamam šaltam vandeniui. 10W/m galingumo kabelio ypatybė ta, kad varža atsiranda tose kabelio vietose, kur temperatūra nukrinta iki minusinės. Susidaranti kabelyje varža išskiria šilumą, kuri šildo šalčio veikiamą vamzdžio atkarpą ir neleidžia užšalti vandeniui. Varžos ir šilumos išsiskyrimo nelieka, kai lauko temperatūra pakyla iki teigiamos.
 
Vamzdis gali būti naudojamas vandentiekiui, slėginei kanalizacijai, sodybose, gyvenvietėse, pramonės objektuose ir kitų statinių komunikacijose, kur reikia išvengti užšalimo. Vamzdžių prailginimui arba pajungimui prie kitų vandens tiekimui skirtų įrenginių rekomenduojama naudoti Tour&Andersson fitingus arba panašias jungiamąsias dalis atitinkančias savo kokybe.

Ecoflex Supra Standard – yra šalto vandens tiekimui skirti išanksto izoliuoti vamzdžiai su šildymo kabeliu. Skirtumas tarp Supra Plus ir Standart yra tas, kad pastarosios sistemos kabelis šyla per visą vamzdžio ilgį ir yra naudojamas ilgoms vandentiekio linijoms įrengti.

Supra Standars vamzdžiai yra gaminami su dviejų tipų kabeliu 2 x 0,48 Om/m skirti vamzdynų trąsoms, kurių ilgiai nuo 50 - 300 m ir 2 x 0,05 Om/m skirti vamzdynų trąsoms, kurių ilgiai nuo 150 - 700 m. Maksimalus kabelių galingumas 25 W/m. Priklausomai nuo numatytos įrengti trasos ilgio pasirenkama 230V arba 400V įtampa. Nuo vamzdžio užšalimo apsaugo ir eksploatacijos metu vamzdžio pašildymą reguliuoja ECOFLEX 600S elektroninis kontrolės blokas. Į komplektą įeinantis temperatūros daviklis kontroliuoja elektroninio bloko įsijungimą ir išsijungimą.

 

Lanksti izoliuoto vamzdžio struktūra daro lengvesnį jo montavimą:

 • Tvirtas apsauginis kevalas apsaugoja nuo galimo išorinio poveikio;
 • Lankstus gofruotas vamzdis leidžia lengvai aplenkti medžius, požemines kliūtis ir įgalina išvengti brangių kasimo darbų;
 • Iki 200 m ilgio ritiniai leidžia apsieiti trasose tik su keliomis jungtimis arba visai be jų ir sutaupo laiko montavimo metu;
 • Lengvas ritinių svoris palengvina klojimo ir transportavimo darbus;
 • Izoliuota vamzdžio struktūra garantuoja minimalius šilumos nuostolius net drėgnoje terpėje ir nereikalauja gilių tranšėjų;
 • Nereikalingos kompensavimo kilpos.
  Korozijai atsparūs Ecoflex vamzdžiai yra gaminami iš modernių plastiko medžiagų:
 • Korozijai visiškai atspari sistema;
 • Glotnus vidinis PEX vandens tiekimo vamzdžio paviršius apsaugoja nuo nuosėdų susidarymo, palaikant gerą vandens kokybę ir maksimalų vamzdžio pralaidumą ilgam laikotarpiui;
 • Suteikia galimybę eksploatuoti vamzdynus be rūpesčių nuo 50 iki 100 metų;
 • Vamzdžio nereikia valyti nuo apnašų;
 • EVOH-difuzijos barjeras apsaugoja nuo deguonies patekimo į sistemą ir užtikrina ilgą prijungtų komponentų tarnavimo laiką, pvz. radiatorių;

Katalogas ( 2.0 Mb )
Kainoraštis   (298.0 kb )

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475