Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 12
Dabar naršo: 1
Elektrolitiniai vandens filtrai

SESI- elektrolitiniai  kalkinių nuosėdų šalintojai

Kalkių nuosėdos tai įprastinė problema visiems, kas gyvena kieto vandens zonose. Kalkių nuosėdas aptiksite visur, kur tik šildomas kietas vanduo - arbatinukuose, indaplovėse ir skalbimo mašinose, jūsų santechninėse sistemose, vandens šildytuvuose ir dušuose. Nors tai nekenksminga, tačiau gali sukelti papildomų problemų. Ant kaitinimo elementų susidariusios nuosėdos mažina prietaisų šildymo efektyvumą, o tuo pačiu didina išlaidas už šilumą.

Šią problemą galima labai efektyviai įveikti. Salamander Engineering Ltd. yra pirmaujantis kalkinių nuosėdų šalintojų tiekėjas, daugiau kaip 30 metų siūlantis naujausias kovos su kalkėmis sistemas. “Salamander” kalkių šalinimo srityje pasiekė tokių rezultatų, kokiais mažai kas gali pasigirti.

                                                                   Kalkių nuosėdos - iš kur jos ir kaip jų išvengti ?

Nuosėdos yra ne kas kita, kaip natūralios druskos, esnčios kietame vandenyje. Kol vanduo šaltas, druskos lieka tirpios. Vos tik vanduo pradedamas šildyti, nuosėdos pradeda išsiskirti, kibti prie bet kokio paviršiaus. Kalkėms susidarius ant paviršių, tenka įdėti daug  pastangų joms pašalinti.

SESI siūlo sprendimą

SESI elektrolitiniai  kalkių nuosėdų šalintojai siūlo realų problemų , susijusių su nuosėdų susidarymu, sprendimą. SESI veikia elektrolitiniu principu. Jį sudaro du etapai. Pirmiausia, kai vanduo teka pro vario/cinko elektrolitinę gardelę, susidaro silpna srovė, kuri keičia vandenyje druskų sudėtį ir neleidžia joms prikibti prie  bet kokio paviršiaus. Ištirpusias druskas “sujungia”  ir išlaiko į tirpalą patenkantys cinko jonai. Druskos išlieka”sujungtos” ir nenusėda ant metalinių paviršių.

Trumpai tariant pirmiausia druskos ištirpsta vandenyje, o po to “susijungia” su cinko jonais ir negali sudaryti nuosėdų.Taip susidaro ilgalaikis poveikis, saugantis visą pastato vandens sistemą nuo kalkių. SESI  yra tvirtos konstrukcijos ir turi dviejų metų garantiją. Sumontavus SESI tikrai galima pasitikėti jo veikimu.

Kalkių nuosėdos vandenį pašildžius virš 60°C

SESI nepaveiktas vanduo
Kristalai turi kubinę struktūrą, kuri užtikrina daug tvirtesnį sukibimą su metalo paviršiumi. Todėl kalkes daug sunkiau pašalinti, reikia panaudoti specialias chemines priemones.

Paveiktas vanduo
Adatinio pavidalo kristalai turi labai mažą sukibimą su metaliniu paviršiumi, todėl kalkės gali būti nuvalomos paprastu šepečiu.

Kaip matome SESI vandens jūsų sistemoje iš tikrūjų nenukalkina. Jis nešalina vandenyje esančių naudingų sveikatai mineralinių medžiagų, o tik pakeičia jų elgseną, užtikrindamas kad jos lieka vandenyje, o nenusėda ant kaitinimo elementų.  Tokiu būdu išlieka kieto vandens skonis ir pojūtis be visų kieto vandens keliamų  problemų. SESI padeda prailginti kaitinimo įrenginių tarnavimo laiką,  o taip pat neleisdamas jiems pasidengti nuosėdomis taupo energiją, o kartu ir jūsų pinigus.

SESI privalumai:

  • Užtikrina viso pastato apsugą  nuo kalkių (pratekėjęs ir stovintis vanduo lieka paveikti)
  • Dydžiai bet kokiems poreikiams, įskaitant ir labai kompaktiškus
  • Paprastas sumontavimas, nereikalauja priežiūros
  • Vientisas metalinis korpusas (nereikia įžeminimo)
  • Dviejų metų garantija
  • Pagamintas pagal aukščiausius kokybės reikalavimus
  • Buitiniai modeliai 15 ir 22 mm vamzdynams. Pagal užsakymą iki 54 mm pramoniniam ir komerciniam naudojimui.
  • Tinka visų tipų vamzdynams, įskaitant varinius, plasmasinius ir plieninius.

SESI sumontuoti itin paprasta. Patartina montuoti iš karto už vandens sklendės namo vandentiekio įvade.  Prietaisas nereikalauja specialios pretekėjimo krypties. Jis gali būti montuojamas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. SESI sumontavus plastikinėje sistemoje reikia prietaisą įžeminti.

SESI  eksplotavimo laikas ne mažiau kaip 10 metų.

Jiems suteiktas ISO 9002 kokybės standartas.


Kainoraštis ( 76.8 kb )
 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475