Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 53
Dabar naršo: 1
MEIBES pamaišymo mazgai, skirstytuvai, hidrauliniai indai
 
PAPRASTAI
Sudedamosios dalys ir jų grupės yra surinktos ir tiekiamos pilnos komplektacijos. Meibes produktai visuomet atitinka aukščiausios kokybės standartus.

GREITAI
Kaip niekur kitur, statybos ir įrangos srityje tinka visiems puikiai žinomas posakis – “laikas yra pinigai”. Meibes tiekia pilnai sukomplektuotą ir montavimui paruoštą produkciją, kurią itin lengva montuoti. Tereikia įstatyti elementą reikiamoje vietoje ir užveržianti veržlę. Pranašumas akivaizdus: sutrumpėja įrengimo darbų laikas, didėja įrengimo darbų saugumas bei patikimumas.


SĖKMINGAI

Greito įrengimo technologijos teikia neginčijamų pranašumų. Sutrumpėjus darbo laikui, atsiranda galimybė atlikti daugiau darbų, taip pat sumažėja rizika suklysti, dėl ko padidėja konkurencija. Meibes yra greito įrengimo technologijų pradininkė. Šioje srityje kompanija sėkmingai dirba jau 40 metų, ir toliau plėtoja naujas idėjas ir produktus.
Europietiška kokybė
 

Kainoraštis ( 112.5 kb ) 
Katalogas (1.1 Mb)
Montavimo instrukcija (375.0 kb)

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475