Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 78
Dabar naršo: 0
WATERKOTTE sėkmės istorija:

1970

Klemens Oskar Waterkotte išsikelia sau tikslą atrasti šildymo sistemą, kuri atitiktų du svarbiausius kriterijus: aplinkos nekenksmingumo  ir sąnaudų ekonomiškumo.  Jis pasiekia šį tikslą ir sukuria pirmą šilumos siurblį tiesiog savo namuose ir padeda pirmus pamatus WATERKOTTE įmonės įsteigimui.

 1972

WATERKOTTE (technikos ofisas) pradeda specializuotis kompaktiškų šilumos siurblių, prietaisų ir sistemos sprendimų prekyboje privatiems ir visuomeniniams pastatams.  Gamyba vyksta tik pagal specialius užsakymus.

 

1976

WATERKOTTE GmbH atidaro šilumos siurblių gamybos kompaniją. Sukuriamas ir vystomas elektroninis šilumos siurblio reguliatorius.

 


1979

Techninis perversmas: laisvai pastatomas absorberis, kuris naudoja orą, kaip šilumos šaltinį.

1980

WATERKOTTE išsikelia į naujai pastatytą 3000 m²  ploto gamyklą Vokietijoje ir pristato mikro-kompiuterizuotą šildymo reguliatorių.

1981

Tolimesnė plėtra buvo vykdoma aktyviai tiek pardavimo, tiek ir įmonės plėtimosi į Šveicariją srityse. Rinka buvo užversta naftos pertekliumi, todėl šilumos siurblių rinka patiria nuosmukį. Tačiau Klemens Oskar Waterkotte nepraranda tikėjimo savo išradimu ir toliau vykdo savo veiklą.


1986

Krizė įveikiama.  Koncernas plečiasi į Austrijos ir Prancūzijos rinkas. Techninis žemės-šilumos absorberio lygis kyla ir pristatoma nauja aušinimo garinant sistema.

1997

Pirmą kartą  per metus parduodama 1000 vienetų kompaktiškų šilumos siurblių.

2000

Nuperkamas Dutch koncernas.

2001

WATERKOTTE auga kiekvienais metais. Vidutiniškai yra parduodama 2000 vnt. kompaktiškų modelių. Plečiamas kompanijos aktyvumas Prancūzijos rinkoje. Atsiranda dukterinė įmonė TERAMEX Erdwärme GmbH, kuri specializuojasi geoterminių gręžinių instaliavime. Nuperkami 2 mobilūs gręžimo agregatai.

2002

TERAMEX Erdwärme GmbH padvigubina gręžimo agregatų įsigijimą iki 4 vienetų. Gręžimo pajėgumai didėja.

2004

WATERKOTTE plečiasi, auga ir atranda vis naujų techninių sprendimų.  Surandami verslo partneriai Anglijoje, Šiaurės Airijoje ir Rusijoje. Ai1 modelis toliau plėtojamas (licenzijuotas gamintojas: EuroTherm AG). Firma Mühlhaus PLT GmbH iš Miuncheno tampa įmonės ilgalaikis partneris. Bendradarbiaujant su šia įmone  WATERKOTTE padaro techninę pažangą naujuose Procesų vadovavimo ir Procesų koordinavimo departamentuose. Viešas prieinamumas išvysta dienos šviesą. Dukterinė įmonė TERAMEX Erdwärme GmbH taip pat sėkmingai dirba ir plečia savo gręžimo agregatų skaičių iki 6 vnt.

Nekilnojamas turtas taip pat didėja 2000 m².


2005

2005 m. pradžioje koncernas atidaro pirmus filialus užsienyje: Italijoje,  WATERKOTTE Italia Srl ir Šveicarijoje, WATERKOTTE EuroTherm AG, aptarnaujanti Šveicarijos rinką ir gaminanti vokiškai kompanijai. 2005 metų viduryje, WATERKOTTE Iberia, šalia Porto, Portugalijos plečiasi ir atsakinga už Portugalijos ir su Ispanija besiribojančiais  regionais.
 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475