Prekyba šiuolaikine santechnikos,
šildymo bei kondicionavimo įranga
NAUJIENOS / AKCIJOS
Apie bendrovę Paslaugos Kontaktai Katalogai Kainoraščiai

Vilniuje:
Linkmen? g. 13
tel. +370 699 88885
El. Paštas: arvydas@siltasoras.lt
www.siltasoras.lt

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 375902
Šiandien apsilankė: 6
Dabar naršo: 1
VIESSMANN saulės kolektoriai


Vakuuminis tiesioginio srauto vamzdinis kolektorius saulės energijos panaudojimui

Vitosol 200-T yra aukšto našumo kolektorius, idealiai tinkantis montavimui bet kurioje vietoje. Dėl tiesioginio vamzdžių pratakumo šį kolektorių galima pritvirtinti ant plokščio stogo ar vertikaliai ant namo sienos net ir be pakėliklių. Sukant išilgai ašiai, atskirus vamzdžius galima optimaliai mikreipti į saulę. Dėl savo išsskirtinio dizaino puikiai susilieja su bendru stogo vaizdu, sudarydamas harmoningą visumą.

Efektyviai išnaudojama saulės šiluma

Titanu padengti saulės absorberiai sugeria ypatingai daug saulės ir užtikrina didelį poveikį.. Ypač veiksminga šilumos izoliacija vakuumu teka į vamzdelius. Tokiu būdu tarp stiklinių vamzdelių bei absorberių beveik nelieka galimybių šilumos nuostaliams atsirasti - kolektorius naet ir mažą saulės spinduliavimą gali paversti į naudingąją šilumą.

Aukšta į ateitį orientuota energijos išeiga

Viessmann Saulė kolektoriai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu. Kokybiškos, korozijai atsparios medžiagos: boro silikato stiklas, varis ir grūdintas plienas garantuoja saugią ir ilgalaikę eksploataciją. Absorberis yra integruotas į vakuuminį vamzdelį. Tai apsaugo nuo metereologinių sąlygų įtakos bei taršos ir tokiu būdu užtikrina saugų  ilgalaikį energijos išnaudojimą.

Greitas ir saugus montavimas

Vitosol 200-T kolektoriai tiekiami  iš anksto pagamintomis modulinėmis serijomis. Dėl ypatingos naujos modernios kištukinės sistemos vamzdelius lengva montuoti bet kurioje padėtyje, tam nenaudojant jokio įrankio. Vamzdeliai sukišami į skirtomajį vamzdį ir užfiksuojami. Po to atskiri vamzdeliai gali būti pasukami ir taip nukreipiami į saulę.

Pagrindiniai privalumai:

 • Aukštą naudingumo koeficientą užtikrinantys tiesioginio srauto vakuuminiai kolektoriaus vamzdeliai garantuoja efektyvų saulės energijos išnaudojimą.
 • Universalus naudojimas: gali būti montuojami ant nuožulnių ir plokščių stogų bei ant fasadų.
 • Lengvas ir saugus atskirų vamzdelių pajungimas naudojant naują modernią sujungimo sistemą.
 • Atsparus teršalams į vakuuminį vamzdelį integruotas absorberio plotas.
 • Vamzdeliai optimaliai nukreipiami į saulę, ko pasekoje pasiekiamas maksimalus energijos išnaudojimas.
 • Veiksminga korpuso šilumos izoliacija sumažina šilumos nuostolius.
 • Paprastas montavimas dėl Viessmann tvirtinimo sistemų bei grynojo plieno vamzdžių sujungimo sistemos.
 • Korpuse įmontuoto kolektoriaus einamosios ir grįžtamosios eigos sujungimas vienoje pusėje mažina tvirtinimo išlaidas.

Plokščiasis kolektorius saulės energijos panaudojimui

Vitosol 200-F plokščiasis kolektorius garantuoja aukštą efektyvumą bei patrauklų kainos-kokybės santykį. Jau daugelį metų vertinamas Vitosol 200-F plokščiasis kolektorius buvo dar patobulintas. Dėl savo lengvumo tapo dar lengviau monuojamas. Aukšta kokybė garantuoja nuolatinį saugumą, ilgaamžiškumą bei didelį efektyvumą.

Ateities efektyvumas

Titano danga efektyviai išnaudoja saulės spinduliavimą ir užtikrina uakštą efektyvumo lygį. Vitosol 200-F korpusas sudarytas iš išlankstytų aliuminio rėmų be skersinio pjūvio ir aštrių kraštų. Kartu su besiūliu, metereologinėms sąlygoms bei UV atspariu plokščių sandarumu bei itin tvirta nugarine dalimi iš aliuminio skardos užtikrina ilgaamžiškumą ir ypač efektyvų energijos panaudojimą.

Patrauklus dizainas, individualus spalvos pasirinkimas

Padarykite savo saulės kolektorių Jūsų stogo dangos dekoratyviniu elementu. Vitosol 200-F gali būti integruotas į stogo dangą. Kraštų apskardinimas (tiekiamas kaip priedas) suteikia harmoningą perėjimą tarp kolektoriaus ir stogo. Serijiniu būdu gaminami rėmai bei apskardinimo detalės yra rudos spalvos (RAL 8019), tačiau esant pageidavimui galima patiems pasirinkti spalvą.

Kolektoriai, atitinkantys kiekvieno poreikius

Absorbavimo plotui esant 2,3 m² arba 4,76 m² plokštieji kolektoriai Vitosol 200-F optimaliai prisitaiko prie kiekvieno enrgijos poreikio. Kolektoriai montuojami vertikaliai arba horizontaliai.

Protingas montavimas taupo laiką ir pinigus

Vitosol 200-F ypač lengva montuoti. Mažas 45 kg kolektoriaus svoris palengvina užkėlimą ant stogo bei montavimo darbus.  Grynojo plieno inovacinė kištukinė susjungimo sistema užtikrina greitą ir paprastą  kolektorių montavimą. 

Pagrindiniai privalumai:

 • Aukšto galingumo plokščiasis kolektorius su vario absorberiu bei ypač efektyviu titano dengiamuoju sluoksniu
 • Vingiuotos formos vario absorberis su integruotais kolektoriais - naudojant šią prijungimo schemą lengvai galima sujungti iki 12 kolektorių.
 • Universalus naudojimas: gali būti montuojami ant nuožulnių ir plokščių stogų bei ant fasadų.
 • Patrauklus kolektoriaus dizainas, RAL 8019 (rudi) rėmai. Esant pageidavimui, galimi kiti RAL atspalviai rėmams.
 • Selektyviškai padengtas absorberis, dengiamasis sluoksnis iš saulės stiklo be geležies ir ypač veiksminga šilumos izoliacija garantuoja aukštą saulės išeigą.
 • Ilgaamžiškas sandarumas bei stabilumas dėl ilgainiui susilanksčiusių aliuminio rėmų ir besiūlio plokščių sandarumo. 
 • Yapač tvirta korozijai atspari nugarinė sienelė iš aliuminio skardos
 • Paprastai montuojama dėl Viessmann tvirtinimo sistema su statiškai patikrintomis ir korozijai atspariomis sudėtinėmis dalimis iš grynojo plieno bei aliuminio -  vieningai visiems Viessmann kolektoriams.
 • Greitas ir saugus kolektorių sujungimas modernia nerūdijančio plieno kištukine sistema.

Kainoraštis  (65.9 kb )

 
 

Warning: require_once(/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/m/m_stat/admin/for_index.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/duislt/domains/durupis.lt/public_html/index.php on line 475